Osmangazi Belediyesi mobil uygulama sistemi yenilendi

Osmangazi Belediyesi’nin belediyecilik hizmetlerinin sunumu ve vatandaşın hizmetlere daha kolay erişiminin sağlanması amacıyla hayata geçirdiği Osmangazi Belediyesi mobil uygulaması yenilendi. Güncel uygulama ile vatandaşlar, cep telefonlarından belediye hizmetlerine artık daha kolay ulaşabilecek.

Osmangazi Belediyesi mobil uygulama sistemi yenilendi
Yenilenen mobil uygulama ile vatandaşlar artık Android ve IOS işletim sistemine sahip tabletler ve cep telefonları ile Osmangazi Belediyesi’nin genel bilgi ve iletişim bilgilerine, güncel haberlerine ve etkinliklerine ulaşabilecekler. Vatandaşlar belediyecilik hizmetlerini artık her an ceplerinde taşıyacaklar. Apple App Store ve Google Play Store’dan indirilecek uygulama ile güncel haberler, duyurular, etkinlikler, ihaleler, e-yayınlar, projeler, meclis kararları, borç sorgulama, seyahat kartı, evrak, istek şikayet bildirimi ve sorgulaması ve Osmangazi Belediyesi’ne ait kurumsal bilgilere istedikleri her yerden rahatlıkla ulaşabilecek. Ayrıca mobil uygulama ile kullanıcılar, Osmangazi Belediyesi Merinos Nikah Salonu’ndaki nikah törenlerini canlı olarak izleyebilecekler.

BELEDİYE HİZMETLERİ ARTIK CEPTE
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Belediyesi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, “Gelişen teknolojiyi kullanarak vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak hizmetler sunuyoruz. Daha önce hayata geçirdiğimiz Osmangazi Belediyesi Mobil Uygulama Sistemi’ni yenileyerek güncelledik. Bu sistem sayesinde vatandaşlarımız artık belediyeye gelmeden cep telefonları ile belediyemize ulaşabilecekler. Vatandaşlarımız, Osmangazi Belediyesi Mobil Uygulama Sistemi ile vergisini ödeyecek, belediye ile alakalı her türlü işlemini cep telefonundan takip edebilecek. Amacımız hızlı iletişim. Vatandaşlarımız oturdukları yerden cep telefonu ile belediye ile alakalı işlerini yapabilecek.  Bu da Osmangazi Belediyesi’nin bir yeniliği. Vatandaşlarımıza hizmet sunma noktasında önemli bir çalışma” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2017, 12:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER