Bilecik Belediyesi ek hizmet binası hizmete girdi

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, yeni hizmete giren belediye ek hizmet binasında çalışan birim müdürleri ve personeli ziyaret etti.

Bilecik Belediyesi ek hizmet binası hizmete girdi
Yeni binanın hayırlı uğurlu olması temennisini ileten Belediye Başkanı Selim Yağcı, “Bilecikimizin hizmet kalitesini daha da arttıracak, şehrimiz halkına en çağdaş ve hızlı hizmeti verecek olan yeni belediye ek hizmet binamız hizmete girdi. 

“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışı ile vatandaşlara en iyi hizmeti vermenin yanı sıra belediye ek hizmet binasına gelen her vatandaşın işlemlerini daha rahat yapabilmesi için tüm ince detayların düşünüldüğü, teknolojik altyapının sahip olduğu binada birçok birimimiz de aynı çatı altında toplanmış oldu. Ana binamızın mimarisine uygun olarak inşa edilen yeni Ek hizmet binası, vatandaşlarımızın belediye ile ilgili işlemlerinin daha da kolay çözülebilmesi, hızlı ve daha verimli bir şekilde hizmet verebilecek. Yeni ek hizmet binamızın şehrimize ve personellerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 13:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER