Kırsalda mahalle yolları kışa hazırlanıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, sorumluluk alanı içerisinde bulunan mahalle yollarında yaklaşan kış mevsimi öncesi bakım onarım ve yama çalışmalarını tamamlama aşamasına geldi.

Kırsalda mahalle yolları kışa hazırlanıyor
İlçe kırsalında bulunan mahalle yollarında öncelikle grup yolları başta olmak üzere toplu taşıma yapılan köy yollarında Büyükşehir Belediyesi ekipleri yoğun çalışma yürütüyor. Tepebaşı İlçesi Kozkayı-Sulukaraağaç , Odunpazarı İlçesi Türkmentokat-Karatepe , Çifteler İlçesi Ilıcabaşı-Kadıkuyusu-Çatmapınar ile Han İlçesi Ağlarca mahalle yollarında yürütülen çalışmalar sonucu ekipler, yol yüzeyinde meydana gelen lokal bozulmalara bakım onarım  ve yama uygulaması yaparak, sürücüler açısından emniyetli hale getiriyor.

Yaklaşan kış mevsimi için hazırlıklarını tamamladıklarının belirten Yol İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri  Eskişehir genelinde son yapılan çalışmalar ile mahalle (köy) yollarında etkin ve verimli çalışmalar ile yol kalitesinin yükseldiğini bu yüzden hız limitlerine ve trafik işaretlerine dikkat edilmesi gerektiğini söylediler.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 10:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER