Yaşlı çifti mutlu eden ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, sağlık sorunları nedeniyle dışarı çıkmakta zorlanan Akdoğan ailesi için önce pazar alışverişi yapıp, sonra evlerine sürpriz ziyarette bulundu.

Yaşlı çifti mutlu eden ziyaret

Müşerref Akdoğan ve İbrahim Akdoğan çifti 50 yıldır Atıcılar Mahallesi'nde oturuyor. Müşerref Akdoğan, 22 yıl önce felç geçirdiği için dışarı çıkmakta zorlanan eşi İbrahim Akdoğan’a baktığı için evin ihtiyaçları için dışarı çıkma fırsatı çok fazla bulamıyor.

Atıcılar pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluşan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ardından pazar alışverişi yaparak Akdoğan çiftine ziyarete gitti. Karşılarında Başkan Mustafa Dündar'ı gören Müşerref ve İbrahim Akdoğan, şaşkınlıklarını ve mutluluklarını gizleyemedi.

Başkan Mustafa Dündar'ı nasıl ağırlayacaklarını şaşıran Akdoğan çifti, kendilerini unutmayan Dündar'a teşekkür etti.'BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ, HER FERDİMİZİN MUTLULUĞU ÇOK ÖNEMLİ'

22 yıldır felç hastası olan 70 yaşındaki İbrahim Akdoğan'ın dışarı çıkabilmesi için akülü araba ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için talimat veren Mustafa Dündar, güler yüzlü ve sıcak misafirperverliklerinden dolayı Akdoğan çiftine teşekkür etti.

Sosyal belediyecilik de fark yaratan çalışmalara imza atan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Osmangazi büyük ve birbirine bağlı bir aile. Ailemizin her ferdinin mutluluğu ve ihtiyaçları bizim önceliğimiz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner37