Hedef öğrencilerin yaşamını kolaylaştırmak

Bursa Uludağ Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Kamu Yönetimi Topluluğu öğrencilerini makamında kabul eden Başkan Turgay Erdem, öğrencilerin yaşamını kolaylaştırma adına gereken adımları attıklarını söyledi

Hedef öğrencilerin yaşamını kolaylaştırmak

 Uludağ Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Kamu Yönetimi Topluluğu, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret etti. ‘Makamda ziyaret’ projesi kapsamında Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ne gelen öğrenciler Başkan Turgay Erdem ile buluştu. Ali Ferman Güllük önderliğindeki öğrenciler, Başkan Turgay Erdem ile sohbet etti. Hedeflerinin mesleki konularda tecrübelerden faydalanmak olduğunu ifade eden Güllük, “Bölümlerimizde derslerimizi alıyoruz ama gerçek anlamda yaşamdaki tecrübe ve bilgi birikim daha farklı. Kentimizdeki yöneticilerle bir araya gelerek geleceğe dair gözlemler yapıyoruz. Günümüzde gençler artık çok daha donanımlı olmalı. İstihdam konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Bursa’da bizler misafiriz ama burada edineceğimiz bilgi ve donanım hayatımızın geri kalan kısmında bize yol gösterici olacak. Biz topluluk olarak üniversitemiz ve öğrencilere verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere ve kurumunuza teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Turgay Erdem ise üniversite öğrencilerine her zaman destek olduklarını belirtti. Hedeflerinin öğrencilerin hayatını kolaylaştırmak olduğunu kaydeden Başkan Turgay Erdem, “Sizler bizlere ailelerinizin emanetisiniz. Üniversiteyi sınırları içerisinde bulunduran belediye olarak sizlerin yaşamını kolaylaştırma amacındayız. Sizlere destek olmak bizlerin görevi. Zor bir süreçte öğrencilik yaşıyorsunuz. Gelecek hayatınızda hepinize başarılar diliyorum. Deneyimlerimizi paylaşmak adına sizlere kapılarımız her zaman açık” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda öğrenciler Başkan Turgay Erdem’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2019, 08:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner37