‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor

‘Mobil Başkan’ sloganıyla, Karacabey’in tüm mahallelerini gezerek vatandaşlarla istişarelerde bulunan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ isimli buluşmalar kapsamında, Bakırköy Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın tüm mahalleleri gezerek vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunduğu ‘Halil İbrahim Sofrası’ isimli vatandaş buluşmaları, tüm hızıyla sürüyor. Talep ve beklentilerin dinlendiği etkinliğin son durağı, Bakırköy Mahallesi oldu. 
‘Mobil Başkan’ sloganıyla başlattığı mahalle ziyaretlerine, Bakırköy Mahallesi ile devam eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, kılınan sabah namazı sonrası gerçekleştirdiği buluşmada; AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, Bakırköy Mahallesi Muhtarı Kazım Önen ve mahalle sakinleri yer aldı. 

BAŞKAN ÖZKAN’A ÇİÇEK
Vatandaşların yorumlarını dinleyerek, taleplerini not alan Başkan Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarına çok önem verdiklerini ve bu buluşmaları merkez-kırsal ayırt etmeden kararlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi. 
Muhtar Önen de Başkan Özkan’a teşekkür ederek, mahalle sakinleri adına çiçek takdim etti ve başarılı çalışmalarının devamını diledi. 
Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2017, 15:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER