Genç MÜSİAD'dan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’a ziyaret

Genç MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Abdüssamed Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık'ı ziyaret etti.

Genç MÜSİAD'dan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’a ziyaret

Bayrak devriyle birlikte göreve başlayan Genç MÜSİAD Bursa Şubesi’nin yeni Başkanı Abdüssamed Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyeleri çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık'ı makamında ziyaret etti.

Genç MÜSİAD Bursa Başkanı Abdüssamed Kahraman; yerel yönetimlerle temas halinde olarak projeler hayata geçirmek istediklerini belirtti. Gürsu Belediyesi ve MÜSİAD Bursa Şubesi arasında imzalanan Genç İstihdamın Beceri ve Girişimcilik Odaklı Desteklenmesi protokolü ile ilgili fikir alışverişinde bulunan Genç MÜSİAD Bursa Başkanı Kahraman, gençlere yönelik yapılan protokolün, sanayiciler ve kurslardan mezun olan gençleri bir araya getireceğini, gençliğin geleceği açısından çok önemli bir proje olduğunun altını çizerek, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık'a teşekkür etti.

Ziyaretlerinden dolayı Genç MÜSİAD Başkanı’na teşekkür eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ise, Genç MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Abdüssamed Kahraman'a yeni görevinde başarılar dilerken, Gürsu'da gençlere yönelik yapılan projeler ve devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2020, 23:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner37