Erdem, site sakinleriyle buluştu

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, Ataevler ve Çalı mahallelerindeki site sakinleriyle buluşarak sorun ve önerilerini dinledi

Erdem, site sakinleriyle buluştu
 CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, Ataevler ve Çalı mahallelerindeki site sakinleriyle buluşarak sorun ve önerilerini dinledi.

Erdem, toplumun en küçük yapıtaşı olan ailelerin huzur ve güvenle yaşamını sürmeleri için Nilüfer Belediyesi’nin üstüne düşen her şeyi yaptığını ve yapacağını belirterek, bu bakımdan site toplantılarına katılmayı önemsediğini söyledi. Erdem, site sakinlerinin sosyal donatı alanlarından altyapı sorunlarına kadar dile getirdikleri tüm sorulara yanıt verdi.

Kentlilik bilincinin mahalle kültüründen doğduğunu ifade eden Erdem, site sakinlerinin kentsel dönüşüm ile ilgili sorunlarını da dinledi. Çağdaş ve gelişen bir Nilüfer için Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çalışmanın önemine işaret eden Erdem, “Sizlerden Nilüfer’de kendi adıma destek isterken Büyükşehir’de ise sayın Mustafa Bozbey için destek istiyorum” dedi.

Site sakinlerinin fikir ve önerilerini dinleyen Erdem, “Bugün burada talep ettiğiniz tüm istekleri not alıyoruz. İşbaşı yaptığımızda tüm bu talep ve önerileri tek tek değerlendireceğiz” diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 14:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER