Başkan Yılmaz sahada

Yıldırım’ın nabzını sahada tutan, vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Kurtoğlu ve Değirmenönü mahalle sakinlerinin ve esnafın taleplerini dinledi.

Başkan Yılmaz sahada
 Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ‘Sensiz Olmaz Yıldırım’ buluşmaları kapsamındaki saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Her hafta farklı bir mahallede vatandaşlar ve esnaf ile buluşan Başkan Oktay Yılmaz, Kurtoğlu Mahalle Muhtarı Ahmet Gedik ve Değirmenönü Mahalle Muhtarı Nazif Yılmaz ile bölge halkı ve esnafıyla sohbet etti, ilçe sakinlerinin talep ve sorunlarını dinledi. Yıldırım’da vatandaşlarla bir araya gelerek şehrin kalkınması ve hemşehrilerinin refahını sağlamak için sahada olduklarını vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Hemşehrilerimizin fikirlerini almak ve görüş alışverişinde bulunmak için yaptığımız bu ziyaretler son derece verimli geçiyor. Belediye olarak mahallelerimiz için planladığımız projeleri ve yapılan hizmetleri, mahalle sakinlerimizle ve esnafımızla istişare ediyoruz. Bunun sonucunda talebi, şikayeti sorunu olan hemşehrilerimiz doğrudan bizimle görüşüyor, kendilerinin mutluluğu ve memnuniyeti adına sorunların en kısa sürede çözümlenmesi için çalışıyoruz” dedi.

‘YOLUN ALTI-ÜSTÜ AYRIMI YOK’

Yıldırım’da mahalle ayrımı gözetmeksizin tüm vatandaşlara eşit hizmet götürmek için çalıştıklarını işaret eden Başkan Oktay Yılmaz, “Yıldırım’ı yolun altı, yolun üstü, şehrin doğusu ya da batısı diye ayırmıyoruz. Bizim nazarımızda Kaplıkaya’nın, Şirinevler’den, Millet Mahallesi’nin, Yavuzselim’den, Bağlaraltı’nın, Hacivat’tan farkı yok. Tüm hemşehrilerimize eşit hizmeti götürmek asli görevimiz. İmkanlar dahilinde 69 mahallemizin ihtiyaçlarını, mahalle sakinlerimizin taleplerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Belediyenin temel hizmetleri kadar Yıldırımlılarla da birlikte olmayı önemsiyorum. İlçemizin yönetiminde esnafın, sanayicinin, işçinin, sivil toplum kuruluşlarının, kadınların, çocukların, yaşlıların, engellilerin ve gençlerin taleplerini ve beklentilerini öğrenmenin en doğru yolu sahada olmak. Bizi seçen ve belediye başkanlığı makamına getiren hemşehrilerimiz, bizim için önemli ve bize sunacakları görüşleri değerlidir. Vatandaşı ayağımıza getirmeyip bizler halkımızın ayağına gidiyoruz. Böyle olunca da hizmet kalitemiz daha da artarak devam edecektir. Ziyaretlerimiz esnasında vatandaşlarımızın yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ve bizlere olan güvenlerini de görmüş oluyoruz” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 11:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER