Başkan “Bizim Meram Taksi” ile yollarda

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, halkın nabzını tutmak, görüş ve beklentilerini birebir öğrenmek amacıyla özel olarak hazırlanan ‘Bizim Meram Taksi’nin direksiyonuna geçti.

Başkan “Bizim Meram Taksi” ile yollarda

Duraklardan aldığı vatandaşları gidecekleri yere kadar götüren Başkan Kavuş, yol boyunca onlarla sohbet etti. Taksinin şoför koltuğunda Başkan Kavuş’u gören vatandaşlar yaşadıkları kısa süreli şokun ardından düşüncelerini başkana anlatma fırsatı yakaladılar.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, durakta otobüs, dolmuş yada taksi bekleyenlere ‘Bizim Meram Taksi’ ile sürpriz yaptı.

DİREKSİYONDA BAŞKAN KAVUŞ’U GÖREN VATANDAŞLAR ÖNCE ŞOK SONRA MUTLU OLDU

Başkan Mustafa Kavuş, halkın nabzını tutmak, görüş ve beklentilerini birebir öğrenmek amacıyla özel olarak hazırlanan taksinin direksiyonuna geçti. Durakta bekleyen vatandaşları gidecekleri yere kadar götüren Başkan Kavuş, yol boyunca hemşehrileriyle sohbet etti. Karşılarında başkanı gören Meramlılar yaşadıkları kısa süreli şokun ardından belediyenin çalışmaları hakkındaki düşüncelerini ve Meram için beklentilerini yüzyüze Kavuş’a anlatma fırsatı yakaladılar. Taksisine aldığı hemşehrilerini gidecekleri yere kadar götüren Başkan Kavuş ta vatandaşlarla sohbet etme ve onların belediye hakkındaki fikirlerini öğrenme fırsatı buldu. Hemşehrilerine her kanaldan ulaşma gayretinde olduklarını hatırlatan Başkan Kavuş, “Göreve başladığımız günden itibaren vatandaşlarımızla hep içiçe olduk. Onlar bizi, biz onları ziyaret ettik. Teknoloji ve internet başta olmak üzere tüm kanalları sonuna kadar kullandık. Bizim Meram ile dertlerine derman olmaya çalıştık. Şimdi de hayata geçirdiğimiz bu yeni halkla ilişkiler çalışmamızla sıcak ve samimi ortamda onları dinliyoruz. Her kesimden vatandaşımızın fikirlerini öğrenme fırsatı yakalıyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN KAVUŞ, “HEM TAKSİMİZİN HEM MERAMIMIZIN YOLU HER DAİM AÇIK OLSUN”

‘Bizim Meram Taksi’ ile Meramlıları istedikleri yere kadar götürürken onlarla sohbet etme, beklentilerini alma varsa taleplerini öğrenme fırsatı yakaladıklarını ifade eden Başkan Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “ Bununla birlikte bu çalışma ile Meramın sokaklarını bir kez daha gezme fırsatı yakalamış ve çalışmaları ya da eksikleri yerinde görme şansını da yakalamış olduk. Meram sokaklarını zaman zaman yalnız başıma da dolaşıyor hemşehrilerimle görüşüyorum. Ancak o zaman bile etrafınız kalabalıklaşıyor. İnsanlar o kalabalık içinde söylemek istediklerini tam anlamıyla söyleyemiyor. Ama bunda hemşehrimle başbaşayım. İstediğini, gönlünden geçeni, düşüncesini rahatça söyleyebiliyor. Bu sebeple her yönüyle Meram’ın yararına olacak bu çalışmada bu kezde ‘Bizim Meram Taksi’yle, hemşerilerimizin huzurlarına çıkmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyim. Hem taksimizin hem Meramımızın yolu her daim açık olsun inşallah.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner37