Ali Özkan, vatandaş buluşmalarına devam ediyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından başlatılan Halil İbrahim Sofrası isimli vatandaş buluşmaları tüm hızı ile devam ediyor.

Ali Özkan, vatandaş buluşmalarına devam ediyor
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanını mahalle mahalle gezerek, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini tüm hızı ile sürdürüyor. 

Sorunların yerinde belirlenerek, vatandaşlarla birlikte çözüm yollarının geliştirilmesini hedefleyen buluşmaların bu haftaki bölümüne Ortasarıbey Mahallesi ev sahipliği yaparken, mahalle sakinlerinin sorun ve çözüm önerilerini titizlikle not alan Başkan Özkan, Karacabey’i güzel günler beklediği mesajını verdi.


Ortasarıbey Camii’nde kılınan sabah namazı sonrası, mahalle kahvesinde kurulan sofrada vatandaşlarla aynı masayı paylaşan Başkan Ali Özkan, mahalle sakinlerinin sorun ve çözüm önerilerini birebir dinledi.

MERKEZ-KIRSAL AYIRT ETMİYORUZ


Ziyaretlerde konuşan Başkan Ali Özkan, “Belediye olarak, Halil İbrahim Sofrası ismini verdiğimiz vatandaş buluşmalarında, merkez - kırsal ayırt etmeden; kahvehanelerde, camilerde bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Karacabey Belediyesi'nden herhangi bir talebiniz, isteğiniz, sıkıntınız varsa onları dinlemeye, sizlerle beraber değerlendirmeye ve çözüm yollarını geliştirmeye her zaman hazırız ve bunu geliştirerek sürdürme konusunda da son derece kararlıyız.” dedi.


BAŞKAN ÖZKAN’I AĞIRLAMAKTAN GURUR DUYDUK


Belediye Başkanı Ali Özkan ile aynı masayı paylaşmaktan ve sorunlarını yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları memnuniyeti aktaran Ortasarıbey Mahallesi sakinleri de; “Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsüne kavuşmamız ve modern belediyecilik imkânlarından faydalanmamız, mahallemize çok önemli katkılar sağlıyor. Bununla yanında, yetkililerin de bu tip çalışmalar kapsamında mahallemize gelerek, taleplerimizi birebir dinlemesinden büyük gurur duyduk” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 15:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER