28 YAZAR OKULLARDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştirdiği Kitap Günleri Fuarı tüm hızıyla sürüyor. 124 yayınevi, 100 yazar ve 1 milyonu aşkın kitapla gerçekleştirilen etkinlik, sadece fuar alanıyla da sınırlı kalmadı. Kitap Günleri Fuarı kapsamında İnegöl’e gelen yazarlar, fuar alanının yanı sıra okullarda da öğrencilerle bir araya geld

28 YAZAR OKULLARDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

negöl Belediyesi’nin bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştirdiği Kitap Günleri Fuarı tüm hızıyla sürüyor. 124 yayınevi, 100 yazar ve 1 milyonu aşkın kitapla gerçekleştirilen etkinlik, sadece fuar alanıyla da sınırlı kalmadı. Kitap Günleri Fuarı kapsamında İnegöl’e gelen yazarlar, fuar alanının yanı sıra okullarda da öğrencilerle bir araya geldi.

Kitap Günleri Fuarı kapsamında gerçekleştirilen yazar-öğrenci buluşmalarıyla 28 farklı yazar, 36 farklı okulu ziyaret etti. Okullarda söyleşi ve imza etkinlikleri düzenlendi. Öğrenciler yazarlara büyük ilgi gösterirken, programlarda yazarlara sorular sorarak onların tecrübelerinden faydalandılar. Samimi havada gerçekleşen programlarda yazarlar, öğrenciler için kitaplarını imzalamayı da ihmal etmedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner37