Çiçekli’de meydan düzenlemesi

İznik Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla kırsal mahallelerin çehresi değişiyor. Bu kapsamda ilçenin Çiçekli Mahallesi’nde yapılan meydan düzenlemesi ile alan mahalleye yakışır bir hal alacak.

Çiçekli’de meydan düzenlemesi
İznik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından taşra mahallelerde devam eden çalışmalara bir yenisi daha eklendi. İlçenin Çiçekli Mahallesi’nde devam eden çalışmaları incelemek için bölgeye giden İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve Ak Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut’u Çiçekli Muhtarı Hasan Yakşi karşıladı.


KIRSALIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden çalışmalarla ilgili bilgi alan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açıklamasında “Kırsal mahallelere yaptığımız yatırım ve çalışmalar ile adeta kırsalın çehresi değişiyor, taşra mahallelerimiz gelişiyor. Yapılan alt ve üst yapı yatırımlarının yanı sıra kırsal mahallelerde inşa ettiğimiz mahalle konakları, sebze ve meyve alım merkezleri, düğün salonları ve daha birçok yatırıma meydan düzenlemeleri ve çocuk oyun alanlarını da ekliyoruz. İşte şimdi de Çiçekli Mahallemizde atıl bir vaziyette bulunan bu alanda mahalle halkımızın talebi doğrultusunda yeşil alan, meydan düzenlemesi ve çocuk oyun alanları inşa etmek üzere çalışmalarımıza başladık. Hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 16:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER