Yeni araçlar hizmete başlıyor

Mustafakemalpaşa Belediyesi, aktif hizmetlerin tüm mahallelere hızla ulaştırılması hedefiyle araç filosunu güçlendirdi.

Yeni araçlar hizmete başlıyor
Hizmet ağı 131 mahalleye ulaşan Mustafakemalpaşa Belediyesi, alt ve üstyapı çalışmaları ile ulaşım ve sağlık alanlarında kullanılmak üzere 32 yeni aracı bünyesine kattı. 4 milyon 300 bin TL’lik yatırımla alınan yeni araçlar, 1 Nisan Cuma günü düzenlenecek törenle hizmete alınacak. 


Genişleyen hizmet alanlarında etkili ve verimli çalışmalar yapabilmek için araç filosuna sürekli yeni takviyeler yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, son olarak otobüs, kamyon, binek araç, kırıcı, kazıcı ve yükleyici makinelerin araç parkına eklendiğini belirtti.


Başkan Sadi Kurtulan; " Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermenin yolu güçlü araç ve ekipmandan geçiyor. Bu hedefle atılan adımlarla filosunu güçlendiren Mustafakemalpaşa Belediyesi, etkili ve sürdürülebilir hizmeti tüm mahallere 7/24 ulaştırıyor. Yeni araç yatırımları için Ekonomi Bakanlığı’ndan yatırım teşvik belgesi alındı. KDV’den muaf tutulan bu yatırımla 142 bin TL’lik tasarruf sağlandı. 1 Nisan 2015 Cuma günü saat 12.00'da Adnan Menderes Meydanı'nda araç filosunun tanıtım ve hizmete giriş törenini Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe'nin de katılımıyla gerçekleştireceğiz. Yeni araçların kazasız bir şekilde hizmet etmelerini diliyorum" dedi. Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2016, 11:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER