Sosyal sorumlulukta Gürsu Belediyesi ve PERDER işbirliği

Perder yönetim kurulu, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’ı makamında ziyaret etti.

Sosyal sorumlulukta Gürsu Belediyesi ve PERDER işbirliği
Gürsu Belediyesi’nce gerçekleştirilen sosyal hizmetlere destek veren Perder yönetim kurulu, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’ı makamında ziyaret etti.
Sosyal hizmetlere olan duyarlılık ve destekleri için Perder Başkanı Haşim Kılıç’a teşekkür eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık “ Perder ve çeşitli kuruluşların desteğiyle oluşturulan ve hizmet verilmekte olan Şefkat Mağazamızla, Belediyemizce yürütülen sosyal yardım hizmetleri, daha etkin ve sistemli hale getirildi. İlçemizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım yapmak amacıyla oluşturduğumuz Şefkat Mağazamız, Gürsu Kaymakamlığı, hayırsever kuruluş ve şahısların da desteğiyle önemli bir ihtiyaca cevap vermekte. Destek veren firma ve şahıslara duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


Perder (Türkiye Perakendeciler Federasyonu) Bursa Şubesi Başkanı Haşim Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri, sosyal sorumluluk projelerinde işbirliği yapmaktan memnun olduklarını belirtti.    

Gürsu Belediyesi sosyal yardım hizmetleri kapsamında oluşturulan Şefkat Mağazası ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda ve giyecek yardımı yapılıyor.
Gürsu Kaymakamlığı’ nın desteğiyle temin edilen kıyafetler ve Gürsu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Birimi 
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 15:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER