Gürsu Belediyesi kömür dağıtımına başladı

Gürsu Belediyesince gerçekleştirilen sosyal hizmetler kapsamında yapılan kömür yardımı, Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle başlatıldı.

Gürsu Belediyesi kömür dağıtımına başladı
Gürsu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi tarafından yürütülen sosyal yardımlar kapsamında yapılan kömür yardımları başladı.
 
Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık “Sosyal belediyeciliğin gereği olarak ihtiyacı olan vatandaşlarımıza sürekli olarak yaptığımız gıda, giyim yardımlarının yanında kış ayları içinde de kömür yardımı yapmaktayız. Yaptığımız yardımlara verdikleri destek dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Recep Altepe’ ye teşekkür ediyorum” dedi.
 
Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi tarafından yapılan yardımların gerçekten ihtiyaçlı vatandaşlarımıza ulaştırılmasını sağlamaya çalıştıklarını vurgulayan Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Taşkın “Yapılan yardım başvuruları, gerekli tahkikatlar yapıldıktan sonra, sosyal hizmet komisyonumuz tarafından değerlendirilerek yapılacak yardımları tespit etmekteyiz. Yardımların en hızlı ve sağlıklı şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılması için de son derece hassas davranmaktayız “ dedi.
 
Gürsu’ nun göç alan ve sosyal yardım ihtiyacı bulunan Yenidoğan Mahallesi’ nden başlatılan kömür yardımlarının on gün içerisinde bitirilmesi planlanıyor.
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 22:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner37