Tıp öğrencileri sağlık turnesi gerçekleştirdi

Yıldırım Beyazıd Üniversitesi Tıp Öğrenciler Birliği Öğrencileri desteklerinden dolayı İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'a teşekkür plaketi verdi.

Tıp öğrencileri sağlık turnesi gerçekleştirdi

Yıldırım Beyazıd Üniversitesi Tıp Öğrenciler Birliği öğrencileri İznik Candarlı ve Sansarak mahallesinde yüzlerce öğrenci ve vatandaşı sağlık turnesinden geçirdi. 19-20 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleşen sağlık taraması süresince İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ın destekleri öğrencilerin hep yanında oldu.

Yıldırım Beyazıd Üniversitesi Tıp Öğrenciler Birliği koordinatörü Cüneyt Mutlu yaptığı açıklama da " Candarlı ve Sansarak mahallesinde öğrenci ve vatandaşlara gerçekleştirdiğimiz sağlık turnesinde bizlere destek olan Belediye Başkanı Sargın'a teşekkür ediyorum. Kızılay'ın da destekleri ile öğrenci ve vatandaşlara yardımlarda bulunduk" dedi.


İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ise "Mahallelerimizde çalışmayı yüreten Yıldırım Beyazıd Üniversitesi Tıp Öğrenciler Birliği öğrencilerini kutluyorum. Öğrenci ve vatandaşlara eğitim seminerlerin yanı sıra 5 ayrı sağlık alanında tarama gerçekleştirip yardımda bulundular. Tıp Öğrenciler Birliği öğrencilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan ve Belediye Başkanı Osman Sargın'a Yıldırım Beyazıd Üniversitesi Tıp Öğrenciler Birliği koordinatörü Cüneyt Mutlu, İznik Candarlı ve Sansarak mahallesinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. İznik Günbatımı programına da katılan öğrenciler başkan Sargın'a teşekkür plaketi sundu.Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 10:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner37