Ücretsiz internete büyük ilgi

Osmangazi Belediyesi’nin Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nde ücretsiz erişimini sağlayan ‘WİFİ Kablosuz İnternet’ hizmeti, vatandaşların ve bölge esnafının hayatını kolaylaştırdı.

Ücretsiz internete büyük ilgi
2013 yılında hayata geçirilen ücretsiz internet hizmeti vatandaşlar tarafından büyük ilgi görürken, 3 yılda 100 binden fazla kişi wifi hizmetinden faydalandı. 

Vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve internete ulaşımı kolay hale getirmek amacıyla Osmangazi Belediyesi tarafından 2013 yılında başlatılan ‘WİFİ Kablosuz İnternet’ hizmeti, interneti Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nde ücretsiz hale getirdi. Açık Çarşı, Kapalı Çarşı, Koza Han ve Nilüfer Köylü Pazarı çevresinde kurulan teknik altyapı sayesinde cep telefonu, tablet ve dizüstü bilgisayarları ile internete ücretsiz erişim imkanı sağlayan hizmetten 3 yılda 100 binden fazla kişi faydalandı. Gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda hayatımızın bir parçası haline gelen internete ücretsiz olarak bağlanan vatandaşlar ve bölge esnafı, böyle önemli bir hizmeti kendilerine sağladığı için Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2016, 16:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner37