Orhaneli Belediyesi'nden Ankara çıkarması

İrfan Tatlıoğlu 4 günlük Ankara ziyareti gerçekleştirdi.

Orhaneli Belediyesi'nden Ankara çıkarması
Orhaneli'nin geleceğini şekillendirecek projelerin takibi için Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu 4 günlük Ankara ziyareti gerçekleştirdi.


Çalışma ziyaretine Orhaneli Belediye Başkan Yardımcısı Salim Aktürk, Fen İşleri Başkanı Hakan Bal ve Proje Danışmanı Cavit Zırtlan da katıldı.


Orhaneli'nin ekonomik ve sosyal açıdan gelişmesi adına başlatılan başta MADEN OSB olmak üzere, Kırsal Turizm, Çevre Temizliği, , Tarımsal Gelişim ve bölgemize yapılabilecek  yatırımlar  konularında yerinde görüşmelerde bulunuldu.


4 günlük yoğun görüşme trafiğinde İçişleri Bakanı Efkan Ala, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile  Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı makamlarında ziyaret edildi.


Görüşmelerde ayrıca İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Sebahattin Öztürk, Başbakanlık Dış İlişkiler Başkanı Gürsel Dönmez, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Erol Afşin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimleri Genel Müdürü Muhammet Ecel ile DSİ Genel Müdür Yardımcısı Murat Acu'da ziyaret edildi ve belediye projelerinin takibi ve desteklenmesine yönelik detaylı çalışmalar yapıldı.


Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, tüm bu yoğun görüşmeler ile Orhaneli'nin gelişmesini ve büyümesinin sağlayacak projelerimize yönelik bakanlıkların ilgili birimlerinden gerekli destekleri aldıklarını belirterek çalışmalarına durmaksızın devam edecekleri mesajını verdi.
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 22:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER