İznik öğretmenevi yeni yüze kavuşuyor

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere verdiği sözü tuttu. Yıllardır öğretmenlere hizmet veren öğretmenevi yeni yüzüne kavuşması için gerekli desteği verdi.

İznik öğretmenevi yeni yüze kavuşuyor
İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Fırat Toprak, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ile birlikte öğretmenevindeki çalışmaları yerinde incelerken, çalışmalar hakkında Öğretmenevi Müdürü İsmail Aktaş'tan bilgi aldılar.
20 yıldır öğretmenlere hizmet veren bu kurum ihtiyaca cevap vermekte yetersiz kalıyordu. Bunun üzerine bir çalışma başlatan Öğretmenevi Müdürü İsmail Aktaş'ın girişim ve çabaları ile öğretmenevi baştan sona yenilenerek hizmet akışına hazırlanıyor. Aktaş, yenileme çalışmalarına destek veren herkese teşekkür etti.


İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı açıklamada "İlçemizde yüzlerce öğretmenimiz mevcut. Bizlerin bugünlere gelmesine ve genç nesillerin eğitimli olmalarına vesile olan öğretmenlerimizi güzel bir lokale kavuşması ve misafirlerini ağırlamak için gerekli desteği sağlamaktayız. Onlar her zaman her şeyin en iyisi ve en güzeline layıktır. 12 kişilik misafirhane, lokal, bilgisayar, dinlenme ve kitap okuma bölümlerinden oluşmakta. Bugün burada görüyoruz ki çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Yeni yüze ve çehreye kavuşan öğretmenevi önümüzdeki günlerde hizmete girecektir. Tüm öğretmenlerimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2016, 10:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER