Gürsu'daki hizmetlere Şahin bakış

Gürsu’ da çeşitli ziyaretlerde bulunan Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’ı da makamında ziyaret etti.

Gürsu'daki hizmetlere Şahin bakış
Belediye tarafından Gürsu’ da hayata geçirilen ve yapımı devam eden projeler hakkında, Başkan Işık’ tan bilgi alan Şahin, ilçe esnaflarını da ziyaret ederek sohbet etti.


Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan Şahin, şehit Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ ın kabrini ve babası Ahmet Yıldız’ı da ziyaret etti. Sporcu Fabrikası inşaatında da incelemelerde bulunan Şahin, sokakta ilçe halkıyla da sohbet etti. 
Belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında Şahin’ e bilgi veren Başkan Işık, Gürsu’ nun gelişimine yönelik destekleri dolayısıyla teşekkür etti. 

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım ve partililerle birlikte Gürsu’ da dolaşan Şahin, ilçenin gelişimi ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Şahin, seçimlerde elde edilen başarı dolayısıyla da Başkan Işık’ a teşekkür plaketi sundu.  

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 12:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER