Gürsu tüm dinamikleriyle gelişiyor

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, mahalle muhtarlarıyla biraraya geldiği toplantıda, Belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi sundu.

Gürsu tüm dinamikleriyle gelişiyor
Gürsu’nun gelişimi için, ilçenin tüm dinamikleriyle hareket edilmesinin önemini vurgulayan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “İlçemiz adına hayata geçirdiğimiz hizmetlerimizi muhtarlarımızla paylaştık. Gürsumuzun gelişiminde payı olan tüm dinamiklerin birlikte hareket etmesiyle en etkin hizmetlerin yapılacağını düşünüyorum. Bu düşünceyle her zaman istişare yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtarlarımızın çalışmalarımıza ilişkin önerileri ve mahalleleri için taleplerini dikkate alarak çalışıyoruz” dedi.


Gürsu’nun turizminin gelişmesinde büyük önem taşıyan ve yakında hizmete açılacak olan Butik Otel’de yapılan toplantıya Gürsu Belediyesi birim müdürleri de katıldı. Toplantıda muhtarlar mahallelerine ilişkin talepleri hakkında ilgili müdürlerden detaylı bilgi alma imkanı buldu. Aylık olarak devam edecek olan toplantılarda, muhtarlar mahallelerine ilişkin sorunlarını ve taleplerini dile getirerek etkin çözümlerin oluşturulması sağlanacak. 

Toplantıda ayrıca, Gürsu için büyük önem taşıyan Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi, sporcu fabrikası gibi büyük projelerin inşaat çalışmaları hakkında detaylı bilgiler sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2016, 10:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER