Çocuklar yardıma koşuyor

İznik Belediyesi ve bir eğlence merkezi tarafından düzenlenen "Çocuklar Yardıma Koşuyor" etkinliği İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ın katılımı ile yapıldı.

Çocuklar yardıma koşuyor
İznik'te bulunan tüm anaokulu öğrencilerin belirli saatlerde Lollipop Eğlence Merkezine gelerek hem eğleniyor, hemde Bayır Bucak Türkmen Çocuklarına elbise ve oyuncaklarını gönderiyor. Kendi elbise ve oyuncaklarını kolilere yerleştiren Ana Okulu öğrencileri anlamlı hediyeleri Türkmen Çocuklarına yollamanın sevincini yaşarken, Lollipop eğlence cafe'de minikleri eğlendirirken İznik Belediye Başkanı Osman Sargın 'da miniklere meyve suyu ikramında bulundu.


Lollipop Eğlence Cafe sahibi Merve Kıran yaptığı açıklama da" Minik öğrencilere yardım bilinci yerleştirmek amacı ile güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Bu Organizasyon'a destek veren İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve anaokullarına teşekkür ediyorum" dedi.
İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ise " Bayır Bucak Türkmen Çocukları için düzenlenen bu anlamlı projeden dolayı kutluyorum. Buna gönül veren Lollipop eğlence cafe ve Ana Okulllarına özellikle minik öğrencilere ve ailelerinde destek ve katkılarından dolayı kutluyorum. İlçemizde böyle güzel projeleri görmek bizleri mutlu ediyor. Anlamlı ve güzel projelerin her zaman yanında destekcisi olacağız" dedi.İznik Belediye Başkanı Osman Sargın bir süre öğrencilerle ilgilenirken, Minik öğrencilerle birlikte hamurdan heykel ve oyuncak oyunu da oynayarak onların gönlünü aldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 12:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER