Birleşik Kentler Birliğinden Dündar'a ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret eden Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler (UCLG-MEWA) Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı Genel Sekreteri Mehmet Duman, 2016 yılında gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Birleşik Kentler Birliğinden Dündar'a ziyaret

UCLG-MEWA İdari ve Mali İşler Koordinatörü Metin Özdemir ve Projeler Koordinatörü Adrien Licha ile birlikte Başkan Dündar’ı makamında ziyaret eden Genel Sekreter Mehmet Duman, “Osmangazi Belediyesi, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Birliği UCLG-MEWA’nın bir üyesi. Bizler de başkanımızı ziyaret ederek, 2016 yılına ilişkin gerçekleştirmeyi planladığımız proje ve çalışmalar hakkında bilgilendirmek, kendisinden görüş ve öneriler almak istedik. Nazik ev sahipliği için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi. Ziyaret sırasında geliştirdikleri proje çalışmaları içeren dokümanlar sunan Genel Sekreter Duman, ziyaret sonunda Başkan Dündar’a UCLG-MEWA’nın plaket ve flamasını hediye etti.    

 

Konuklarını makamında ağırlayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar; “Genel merkezi İspanya’nın Barselona kentinde olan Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı, uluslararası toplulukların karşılıklı işbirliği içinde değerlerini, amaçlarını ve çıkarlarını korumak amacıyla oluşturulmuş bir teşkilattır.  Osmangazi Belediyesi olarak bizde UCLG-MEWA’nın bir üyesiyiz. Genel sekreterimiz Mehmet Duman bey, 2016 yılı çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunmak amacıyla bizleri ziyaret etti. Kendileri ile yapılacak çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Ben kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 22:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner37