Başkan Sargın'dan Körfez'e gönül köprüsü

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve İznik Kent Konseyi üyeleri ile birlikte, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran makamında ziyaret etti. İznik ve Körfez arasında sıkı bir gönül köprüsü kuruldu.

Başkan Sargın'dan Körfez'e gönül köprüsü
Körfez Belediyesinin hazırladığı çeşitli etkinlik ve faliyetlere katılıan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve eşi Hacer Sargın ile birlikte İznik Kent Konseyi üyeleri  katıldılar. Ayrıca heyet Körfez Kent Konseyi ile İznik Kent Konseyinin birlikte hazırladığı çini ve ebru sergisinin açılışına katıldı. Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu  Öğr.Gör.Senanur Gündoğdu Dodevski İznik çinisi hakkında sunum yaparken "Ateşte Açan Çiçekleri" hazırladığı görsellerle zenginleştirdi. 


Ziyarette iki kent arasında kardeşlik ilişkilerinin her geçen gün daha güçlendiğini ifade eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Baran, "Osman bey ve ekibi ile çok güzel dostluklar kurduk. Ulu Şehrin güzel insanlarıyla gönül köprüsü oluşturduk. Bu kapsamda birlikte güzel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çerçevede ilçemizde açılan çini sergisi ziyaret edeerek açılışını gerçekleştirdik. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için düzenlenen konsere dostlarımızla birlikte katılım sağladık" ifadelerini kullandı.İznik Belediye Başkanı ve İznik Kent Konseyi Başkanı Osman Sargın, Başkan Baran'a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederek, "Sizlerle oluşturduğumuz bu dostluk sadece bulunduğumuz ilçelerimiz için değil ülkemiz adına önemli bir dostluktur. Çünkü birlik ve beraberlik içerisinde geleceğimiz adına önemli çalışmalar ve programlar düzenliyoruz. Körfez Kent Konseyi Başkanımız İsa Taş ile sürekli iletişim halindeyiz. Birlikte önemli projeler konuşuyor, uygulamak adına önemli adımlar atıyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2016, 10:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER