Şehrin çehresi değişiyor

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenice Mahallesi'nde devam eden tretuvar ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Şehrin çehresi değişiyor
İncelemenin ardından açıklamalarda bulunan Aktaş; "İnegöl’ü yaşanabilir modern bir kent olarak geleceğe taşımak için bu zamana kadar birçok projeyi hayata geçirdik. Belediye olarak, halkın taleplerini sürekli ön planda tutmaktayız. Halkımızın talebi neyse, onları gerçekleştirmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda ilçenin yaşam kalitesini arttırmaya yönelik şehrin farklı noktalarında gerçekleştirmiş olduğumuz farklı çalışmalar var. Hedefimiz; İnegöl’de yaşayan tüm hemşerilerimize hizmet götürmek. Bu sebeple İnegöl’ümüzün her alanını ihya edip, hep birlikte daha güzel şartlarda yaşamanın yolunu arıyoruz. Çalışmalarımıza mevsim şartları el verdiğince yapmaya çalışıyoruz. Buna bağlı olarakta tretuvar, asfalt kaplama-yama ve ham yol çalışmalarımız da belirli bir program dahilinde yapılmaya çalışılıyor. Şehrimizin daha güzel bir görünüme kavuşması adına sürdürdüğümüz bu çalışmaların ara vermeden devam edeceğini buradan belirtmek istiyorum" dedi.

Aktaş;"Bugün de Yenice Mahallemizin Gazipaşa Ortaokulu ve çevresindeki muhtelif sokaklarında belediye ekiplerimiz tarafından sürdürülen tretuvar ve asfaltlama çalışmalarını incelemeye geldik. Tretuvar ve asfalt yama çalışması yaptığımız yerler; Şehitler, Abbas Ağa, Küçük Mustafa Bey, Bahar, Demirsoy, Sofular, Demircizade, Orta, Tüfekçi ve Karayel Sokak ile Abdullah Efendi Çıkmazı’dır. 2400 metrekare kilitli parke taşı, 2100 metretül bordür malzeme kullanılmıştır.Çalışmalarımızın mahalle sakinlerimiz başta olmak üzere İnegöl’ümüze hayırlı olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2016, 14:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER